ARŞİV KÜTÜPHANE KURULUMU

Minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

ARŞİV DÜZENLEME

Küçük beldelerde bir kaç binlerden, büyük şehirlerde milyona yaklaşan nüfuslara hizmet veren belediyeler saklamak durumunda oldukları belgelerle birlikte Türkiye’nin en büyük ve önemli arşivlerine sahip kurumlardır. Bu belgelerin nasıl saklandığı, herhangi bir konuda belirli bir belgeye ihtiyaç duyulduğunda nasıl ve ne kadar çabuk erişildiği ve tekrar kullanılıp kullanılamadığı belediyelerde arşivin ne kadar önemli olduğunu ortaya çıkarır.  Günümüz belediyelerinde arşiv sadece kağıt dokümanlar ve klasörlerden ibaret olmayıp, fotoğraf, ses kaydı, video, elektronik posta, faks  ve sayısal ofis dokümanları gibi saklanması gereken diğer dosyaların da bulunduğu bir bütündür.

BELGE DİJİTALLEŞTİRME

Dijital pazarlama bilgi ekonomisine geçişle birlikte konvansiyonel pazarlamanın önüne geçen bir nitelik kazanmıştır. Dijital pazarlama danışmanlığı hizmetlerimiz sayesinde sektörünüz ne olursa olsun kendi markanızı geleneksel pazarlama yöntemlerine göre daha uygun bir bütçeyle tanıtabilir, müşterilerinizle daha etkili bir iletişim kurabilirsiniz. Bu kapsamda sadece Türkiye değil, Amerika, Avrupa ve Uzak Doğu bölgelerindeki pazarlara lokal çözümlerimizle erişim sağlayabilirsiniz.

TEKNİK TEDARİK

Şirket stratejisi ne kadar iyi olursa olsun, eğer şirketin operasyon kısmı kendisinden beklenen hizmeti sağlayamıyorsa başarısızlık kaçınılmazdır. Tedarik Zinciri Yönetimi şirket operasyonlarının şirket stratejisine uygun olarak tasarlanmasıdır. Bizim analitik yaklaşımımız sayesinde satışların artması, maliyetlerin düşmesi, hizmet süresinin iyileşmesi ve dolayısıyla verimliliğin artması sağlanacaktır. Bu çalışmanın kapsamında kullanılan yaklaşımlardan bazıları aşağıda listelenmiştir.
* Stok stratejisi,
* Entegre talep tahmin analizleri,
* Kendin yap / taşere et değerlendirmeleri,
* Tedarikçi seçimi ve temin yöntemleri,
* Dağıtım kanalı ve depo lokasyon seçimi,
* Lojistik faaliyetlerinin bir kısmının ya da tamamının taşere edilmesi.