WEB SİTESİ PLANLAMA

İşletmelerin faaliyetlerini gerçekleştirebilmeleri için ihtiyaç duydukları web siteleri üreterek, tanınmalarını ve işlerini hızlıca yönetebilmelerini sağlamaktayız.

WEB SİTESİ TAKİBİ

Çoğu durumda iş zekâsı girişimleri amacını aşarak, başarısız sonuçlanmakta. İyi bir kararın ne olduğu ve üst yönetimi aslında neyin ilgilendirdiği, yeterince anlaşılmaksızın, “Bütün Bilgiler, Herkes için, Olabildiğince gerçek zamanlı” şeklinde bir anlayış takip edilmekte.

Biz ise İSTANBULLU DANIŞMANLIK olarak, iş performansını aslında neyin yönlendirdiğine odaklanıyor ve “Doğru Bilgi, Doğru Kişiye, Doğru Zamanda, Doğru Kararı Almak için” anlayışıyla, ölçülebilir bir başarı yakalıyoruz

WEB SİTESİ TAKİBİ

“İş zekası”, firmaların mevcut veri tabanlarındaki her tür verinin entegre bir şekilde tek platformda toplanarak ham veri halinden bilgi haline dönüştürülmesi ve geleceğe yönelik stratejik kararlarda kullanmak üzere güce dönüştürülmesi olarak tanımlanabilir.

Firmaların, ihtiyaç duyulan raporlara webden ya da mobilden erişimi esnasında, ana uygulama veritabanı sunucusunda herhangi bir performans problemi yaratmamak için, ayrı bir raporlama platformu (veritabanı yönetim sistemi) kurulması önerilir.

Kısa bir ihtiyaç analizi (verilerin hangi sıklıkla güncelleneceği, ne kadar geriye dönük veriye sahip olacağı vb.) sonrasında yetkin Bilge Adam danışmanları, harici bir sunucuya raporlama platformunu kurar ve gerekli performans ve güvenlik konfigürasyonlarını gerçekleştirir.

MOBİLİTE

Mobil teknoloji günlük yaşantımızın vazgeçilemez bir parçası haline geldi. Bilgiye dilediğimiz her yerden ve her zaman ulaşma ihtiyacımız tıpkı günlük yaşantımızda olduğu gibi, iş hayatımızda da gün geçtikçe artmaktadır.

Günümüzde artan rekabetle doğru orantılı,  iş dünyasında başarılı olma kriterleri de her geçen gün farklılaşmaktadır. Bu nedenle işletmeler kaliteyi her yerde ve her şartta sürekli kılmak için , ürün ve hizmetlerini daha hızlı sunmalı, taleplere daha hızlı cevap vermeli, müşteriye hızla ulaşmalı, ürün ve hizmetlerini müşteri neredeyse oraya taşımalıdır.